Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zakończenie Sezonu 2019 - relacja

Aktualności | 2019-10-06 | Publikujący: Węgliniec PKP

W strugach deszczu i niskiej temperaturze konczyliśmy tegoroczny sezon

 

Prognozy zapowiadały, że nasze ostatnie w tym roku zawody to będzie przeprawa dla najtwardszych. I tak rzeczywiście było. W kilkunastoosobowej grupie wędkarzy rywalizowaliśmy w 4-godzinnej turze. Mimo niesprzyjającej aury, staw Tartaczny pokazał swój niezwykły potencjał wędkarski. Kolega Jakub Biardzki w fantastyczny sposób "dobrał" się do "Tartacznych" leszczy i łowiąc prawie 4,5kg ryb został zwycięzcą zawodów na Zakończenie Sezonu 2019. II miejsce zajął Kol. Mateusz Wieczorek również z imponującym wynikiem niecałych 4kg.

III mistrzem jesieni został Mieczysław Smoliński. 

Zakończyliśmy zawody tradycyjną fasolówą z kotła. Fajnie rozgrzewała po ciężkich deszczowych zmaganiach. Jak przez cały rok spisali się doskonale nasi Gospodarze.


Zdjęć zaledwie kilka, ulewa utrudniła pracę fotoreporterom.


Oficjalnie kalendarz imprez naszego koła został domknięty. To był ciekawy rok. Jak zliczymy frekwencję.. chyba rekordowy. 


Jeśli będzie ładna pogoda to pewnie się jeszcze spotkamy nad wodą. Ale już bez punktów i rywalizacji tylko w celach porządkowych, albo zapolować na "zębatego", czy też jesienny białoryb. Jest już także czas zarybień, ale o tym w osobnym poście.


Wodom Cześć.

Mateusz Wieczorek

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.