Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wracamy do normalności...

Aktualności | 2020-06-01 | Publikujący: Węgliniec PKP

W myśl nowych regulacji rządowych krok po kroku wracamy do normalności.

 

Sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że nasza związkowa działalność została zamrożona. Ostatnia aktualizacja zakazów i nakazów daje zielone światło do spotkań w nieco większym gronie. PZW szybko reagując na zmieniającą się sytuację udostępniło informację w następującej treści:

 

"W świetle uregulowań prawnych zawartych w opublikowanym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz.U. z dn.29.05.2020 r., Poz. 964) informujemy, że możliwe staje się organizowanie wędkarskich zawodów sportowych.

Za ich organizację i bezpieczeństwo uczestników odpowiada organizator na poziomie jednostki organizacyjnej PZW, tj. Prezes Okręgu, Prezes Koła, Prezes Klubu Sportowego, przewodniczący sekcji.

Szanowne Koleżanki i Koledzy pamiętajmy, że znoszenie kolejnych ograniczeń nie zwalnia nas z odpowiedzialności! Pamiętajmy m.in. o zachowaniu bezpiecznych odległości, maseczek i środków dezynfekujących. Dbajmy o siebie i innych.

 

Teodor Rudnik
Prezes ZG PZW"

 

Gdy Zarząd Koła PZW PKP Węgliniec podejmie decyzje o organizacji pierwszych w tym roku zawodów wędkarskich, bez zbędnej zwłoki pojawi się informacja na naszych kanałach komunikacji.

Z wędkarskim i pełnym optymizmu pozdrowieniem

Mateusz

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś zwolennikiem zasady "złów i wypuść"?
TAK
NIE
NIE WIEM
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama