Wracamy do normalności...

Aktualności | 2020-06-01 | Publikujący: Węgliniec PKP

W myśl nowych regulacji rządowych krok po kroku wracamy do normalności.

Sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że nasza związkowa działalność została zamrożona. Ostatnia aktualizacja zakazów i nakazów daje zielone światło do spotkań w nieco większym gronie. PZW szybko reagując na zmieniającą się sytuację udostępniło informację w następującej treści:

"W świetle uregulowań prawnych zawartych w opublikowanym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz.U. z dn.29.05.2020 r., Poz. 964) informujemy, że możliwe staje się organizowanie wędkarskich zawodów sportowych.

Za ich organizację i bezpieczeństwo uczestników odpowiada organizator na poziomie jednostki organizacyjnej PZW, tj. Prezes Okręgu, Prezes Koła, Prezes Klubu Sportowego, przewodniczący sekcji.

Szanowne Koleżanki i Koledzy pamiętajmy, że znoszenie kolejnych ograniczeń nie zwalnia nas z odpowiedzialności! Pamiętajmy m.in. o zachowaniu bezpiecznych odległości, maseczek i środków dezynfekujących. Dbajmy o siebie i innych.

Teodor Rudnik
Prezes ZG PZW"

Gdy Zarząd Koła PZW PKP Węgliniec podejmie decyzje o organizacji pierwszych w tym roku zawodów wędkarskich, bez zbędnej zwłoki pojawi się informacja na naszych kanałach komunikacji.

Z wędkarskim i pełnym optymizmu pozdrowieniem

Mateusz